Запитуєте? Відповідаємо!

26.04.2017 natalylykiv 0

Чи правомірно утримувати в територіальному центрі за рахунок коштів районного бюджету працівників, які обслуговують одиноких громадян нещодавно створеної ОТГ? Відповідь: відповідно до п.4 статті 89 БКУ […]