gazpostach

Сильнішого рукоборця в Україні не існуєУ Львові визначили переможців Всеукраїнського турніру з армреслінгу «Lviv Open Cup 2017». Кременчанин Андрій Пушкар знову довів, що сильнішого рукоборця в Україні не існує.

Турнір відбувся майже в самому центрі Львова. Завдяки грамотній організації він був зручний як для спортсменів, так і для глядачів. Онлайн-трансляція дала можливість подивитися змагання всім охочим. Фінали в усіх категоріях на обидві руки і боротьбу в абсолютній ваговій категорії транслювали на національному спортивному каналі «XSPORT» і супроводжували коментарями.

У категорії +95 кг взяли участь найсильніші рукоборці  світу, такі як Андрій Пушкар, Олег Жох, Олексій Семеренко. Призова трійка на ліву руку — Пушкар, Жох, Семеренко. І якщо у цій позиції Олег Жох зумів дати гідний бій Андрію Пушкарю, то на праву руку Андрій з легкістю впорався з усіма. Тобто, поки що нарівні з ним в Україні боротися не може ніхто. Другим на праву руку став Семеренко, а третім – Дмитро Іонов з Києва, діючий чемпіон України.

В абсолютній ваговій категорії на праву руку сюрпризів майже не було, хоча заявлені були найсильніші спортсмени. Боротьба була щільною, але, кажучи відверто, спортсмени боролися за друге і третє місця,  оскільки фаворит був явний.

У підсумку головний трофей Всеукраїнського турніру з армреслінгу «Lviv Open Cup 2017» забрав Андрій Пушкар, на другому місці Олексій Семеренко, і на третьому – Ігор Пасєка.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*