27.11.2022 00:54

Повідомити про новину

Поширити:

_DSC036810 травня виповнилося 50 років  директору Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя, кандидату технічних наук, доценту Зеленському Костянтину Васильовичу.
Костянтин Васильович – це високий професіоналізм, мудрість, наполегливість, підтримка у починаннях та задумах викладачів і студентів. Саме такі якості продемонстрував К.В.Зеленський, працюючи директором коледжу впродовж 20 років, адже саме 4 квітня 1986 року на конкурсній основі його було призначено директором ще тоді Гусятинського політехнікуму.
Із приходом нового директора у коледжі розпочалася робота з удосконалення організаційної структури, навчальної та виховної роботи, зміцнення матеріально-технічної бази. Коледж здійснив перехід на потокову лекційну форму занять, упровадив рейтингову систему оцінювання знань студентів систему ступеневої вищої освіти, стимулювання наукової роботи викладачів та розвиток творчих уподобань студентів.
Завдячуючи директору К.В.Зеленському та злагодженій роботі всього педагогічного колективу, Гусятинський коледж ТНТУ імені Івана Пулюя має високі здобутки в усіх напрямках навчально-виховної роботи. Коледж здійснює підготовку за сімома спеціальностями – «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв», «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів», «Діловодство», «Бухгалтерський облік» та за тринадцятьма  робітничими професіями: «Водій категорії «В», «С1», «Оператор комп’ютерного набору», «Секретар керівника», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Агент з постачання», «Касир торговельного залу», «Агент з організації туризму», «Офіціант», «Муляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник», «Слюсар з ремонту автомобілів», «Верстатник широкого профілю».
Успішне навчання студентів стимулюється нагородженнями грамотами, преміюванням, іменними стипендіями Президента України, Верховної Ради України, імені Івана Пулюя.
За ініціативи коледжу у 2004 році було започатковано проведення щорічних предметних олімпіад серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області, на яких наші студенти завойовують призові місця. На базі коледжу такі олімпіади проведено з історії, іноземної мови, математики, інформатики. Із 2004 року проводяться щорічні викладацькі та студентські наукові конференції. Наші студенти беруть активну участь у конференціях ТНТУ імені Івана Пулюя, інших ВНЗ міст України.
Із 2006 року почало діяти студентське самоврядування, яке завжди має підтримку директора.
За ініціативи К.В.Зеленського у коледжі стимулюється підвищення професійного рівня викладачів. Навчально-виховний процес здійснюють 62 викладачі, які готують фахівців на високому науково–методичному рівні, з них: 12 кандидатів наук та доцентів, 16 відмінників освіти України, 24 викладачі-методисти, 2 старших викладачі, 43 спеціалісти вищої категорії, 6 викладачів навчаються в аспірантурі.
Коледж співпрацює з навчальними закладами Польщі. Студенти можуть проходити мовні курси та практику з тимчасовим працевлаштуванням, здобувати другий диплом європейського взірця.
Велику увагу приділяє Костянтин Васильович розвитку творчих здібностей та уподобань студентів. Молодь коледжу займається у вокальних колективах, танцювальному гуртку, бере участь у всеукраїнських пісенних конкурсах. Навчальний заклад щорічно бере участь в обласному конкурсі творчих звітів колективів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, на яких неодноразово займає призові місця.
Директор пропагує серед студентів і працівників здоровий спосіб життя. Базовою моделлю викладання фізичного виховання залишаються секційні заняття. Щорічно за результатами загальноколеджівських та обласних спортивних змагань нагороджують кращого спортсмена року та кращу спортивну групу Кубком Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя. Уже четвертий рік поспіль проводиться весняна спартакіада серед студентів і працівників. Костянтин Васильович заохочує усіх пізнавати рідний край під час екскурсійних поїздок визначними місцями України.
Директором коледжу К.В.Зеленським забезпечено задовільний фінансово-господарський стан навчального закладу. Щорічно проводяться ремонтні роботи, зміцнюється матеріально-технічна база коледжу, покращується  його благоустрій. Своєчасно виплачуються стипендії студентам та заробітні плати працівникам.
Як науковець К.В.Зеленський має вагомий доробок: 45 наукових публікацій, 5 авторських свідоцтв та винаходів. Його особистий внесок у розвиток освіти відзначений на рівні області нагородженням його нагрудним знаком «Честь і слава Тернопільщини» та на рівні Міністерства освіти і науки України нагородженням Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, знаком „Відмінник освіти України”, нагрудним знаком “Петро Могила”.
Працюючи під керівництвом Костянтина Васильовича, студенти та працівники щоденно відчувають його підтримку, турботу та увагу. Він є взірцем для колективу – як людина, як керівник, як сім’янин.
Із нагоди ювілею бажаємо вам, Костянтине Васильовичу, міцного здоров’я, невичерпної сили та енергії, родинного затишку, любові, благополуччя на довгі роки!
Колектив працівників і студентів Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.