gazpostach

Суддя загинув від вибуху



f30588120116ed6582fafde8fa2919d9_XL[1]У минулі вихідні інформаційний простір шокувала звістка: суддя апеляційного суду області підірвався на снаряді, який намагався розібрати у підвалі недобудованого будинку у с. Біла Тернопільського району.

Подумалося, до ця біда сталася з кимось із суддів кримінальної палати, як-не-як за специфікою роботи вони ближчі до вибухонебезпечної тематики. Але, ні – загинув суддя-цивіліст Ігор Васильович Гурзель. Пішов у засвіти на 53 році життя.

Прес-служба обласної поліції повідомила, що в приватному будинку судді зірвався снаряд, ймовірно часів Другої світової війни 122 калібру. Бригада «швидкої» до лікарні забрала чоловіка, але врятувати його не вдалося. Дружина судді у момент вибуху була на городі і не постраждала.

На місці нещастя працювала слідчо-оперативна група та експерти-вибухотехніки. За попередньою інформацією, чоловік затиснув снаряд лещатами, і у результаті небезпечний предмет здетонував.

При обшуку правоохоронці вилучили у підвалі ще 43 набої Другої світової. Знайдені предмети направили на експертизу. За цим фактом заведено кримінальне провадження за статтею 115 КК – умисне вбивство (з приміткою: нещасний випадок).

Прес-служба апеляційного суду області написала: «На своєму професійному шляху Ігор Васильович понад 23 роки віддано і чесно пропрацював на посаді судді, і завжди залишався об’єктивним та принциповим. Усі, хто знав Ігоря Васильовича, поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, справедливість, мудрість і оптимізм».

 

 









Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*