gazpostach

Стукає у двері «газовичка»…Гроші зникли з квартири літньої тернополянки після візиту нібито працівниці газової служби. Правоохоронці звертаються до краян бути пильними і не впускати до помешкання незнайомців.

Поліцейські встановили, що того дня шахрайка, з вигляду десь 20 років, ходила по квартирах однієї із багатоповерхівок і відрекомендовувалася працівницею газової служби. Намагалася потрапити саме до помешкань пенсіонерів.

Потерпіла повірила незнайомці  і впустила її. Поки бабуся була біля газового лічильника, лиходійка прослизнула до кімнати і викрала звідти тисячу гривень, які належали квартирантці.

Правоохоронці розшукують зловмисницю та закликають не довіряти незнайомцям, а тим паче не впускати їх до квартир. У людей, які відрекомендовуються працівниками різних соціальних, комунальних служб, вимагайте посвідчення. Зателефонуйте до організації чи установи і з’ясуйте, чи власник посвідчення  там працює.

Обов’язково розкажіть своїм батькам,  бабусям, дідусям, особливо тим, які проживають самотньо, про подібні шахрайські схеми, наголошують у відділі комунікації ГУ НП в області. У разі сумнівної ситуації зателефонуйте до правоохоронців. Вони негайно виїдуть, на місці перевірять документи у незнайомців, а також –  з якою метою вони ходять по дворах чи під’їздах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*