Повідомити новину

Поширити:

20140217_0062[1]На Тернопільщині триває набір на військову службу у Збройні сили України за контрактом.
«Зарплата – від 7 000 до 9 000 грн., – наголосив голова обласної державної адміністрації Степан Барна. – Наразі є вільними 10 вакансій начальників радіостанцій, 25 – головних сержантів, 10 – розвідників. Крім того, 700    вакансій водіїв, 50  – ремонтників,  10 – медиків, 10 – кухарів. Думаю, військова служба за контрактом – гідна альтернатива заробіткам за кордоном!»
Наразі в області триває відновлення військових частин. Зокрема, 14 млн. грн.. виділило Мiнicтeрcтвo oбoрoни Укрaїни для військової частини у Теребовлі, 2,5 млн. – для військової частини у Тернополі, 4,4 млн. грн. – у Чорткові. У планах – відбудова частини у Кременці та облаштування військової частини у Бережанах на базі колонії.
«За останній час завдяки благоустрою територія військової частини у Теребовлі змінилася, ожила, але потрібно виконати ще багато робіт. У зв’язку з цим процес відновлення військової частини розбито на кілька етапів, перший з яких – відновлення теплопостачання, ремонт казарми та їдальні, – наголосив Степан Барна. – Впевнений, що незабаром військова частина запрацює на повну силу!».
Очільник краю переконаний, що військові частини – це не просто армія, це також сфери обслуговування та надання послуг.
«Армію потрібно годувати й одягати. А хто це буде робити, як не тернопільські підприємства, працівники яких отримуватимуть роботу і гідну оплату, а самі організації – бюджетні замовлення», – констатував очільник краю.