gazpostach

Спортивний Миколай!Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошує юних художників до участі в обласному дитячому конкурсі малюнка на спортивну тематику до Дня Святого Миколая.

У конкурсі можуть брати участь діти та підлітки у таких вікових категоріях:

перша – віком до 8 років;

друга – віком від 9 до 14 років.

Конкурс триває з 16 листопада до 14 грудня 2020 року.  Усі надіслані роботи мають відображати малюнок на спортивну тематику.

Роботи, подані на конкурс, мають бути авторськими, тобто виконаними власноруч, без допомоги інших осіб.

Усі роботи повинні відповідати наступним вимогам:

–  виконані олівцями, фломастерами, фарбами тощо на аркуші формату А4;

– учасник має надіслати фото малюнка у форматі JPEG.

– назва робіт повинна містити ім’я, прізвище конкурсанта, дату його народження, контактний телефон, адресу проживання  та контактну інформацію законних представників.

Роботи слід надсилати за електронною адресою: tr_sport@ukr.net та через месенджер на Фейсбуксторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/.

Саме за результатами голосування на цій сторінці до 14 грудня 2020 року й визначатимуться переможці та призери конкурсу. Для того, щоб проголосувати, потрібно поставити вподобання (лайк) фотографії малюнка. Також ще одну трійку призерів визначить журі.

Переможці та призери будуть нагороджені медалями, сувенірною атрибутикою та призами з логотипами Тернопільського обласного та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*