gazpostach

«Спасибі за творчий неспокій»7826 червня майстри слова і пера відзначали своє професійне свято – День журналіста. Безліч вітань, добрих, теплих слів лунали для людей, котрі нелегкою працею показують реалії нинішнього життя.

У цей день, щоб привітати  колектив газети «Свобода» в редакцію завітали  голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук. Очільники області щиро привітали колектив газети, подякували за плідну багаторічну співпрацю, побажали досягти неабияких успіхів та процвітання у «вільному плаванні».

«Спасибі за творчий неспокій, за докладені зусилля зробити наш край успішнішим, а життя справедливішим. Саме ви через газетні шпальти заходите до домівок наших краян, саме ви є тими гінцями, які приносять перші вісті. Тому велика не лише ваша вага в суспільстві, а й безпрецедентна відповідальність перед людьми», – сказав Віктор Овчарук.

«Незважаючи на  всі проблеми та перешкоди, ви чесно робите свою справу, відстоюєте принципи справедливості, демократії і законності.

Дякую кожному за вашу роботу. Нехай в нашій країні будуть тільки гарні новини. Бажаю всім вам невичерпної енергії, нових творчих здобутків, втілення у життя всіх задумів і мрій.  Миру, добра і щастя вашим родинам!» –  завершив привітання Степан Барна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*