26.03.2023 15:59

Повідомити про новину

Поширити:

Ковід наступає! За 12 вересня  у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 21 виклик до хворих з підозрою на ковід , госпіталізовано 18 ковідних пацієнтів.
За останню добу найбільше, як завжди, було викликів до  пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки й алкогольні інтоксикації. Особливо побільшало викликів на ДТП.
Так, 12 вересня о 00.05 районна бригада швидкої виїжджала у с. Возилів Бучацького району, на місце ДТП. 18-річний мотоцикліст не впорався із керуванням та впав із мотоцикла. Зі струсом головного мозку, саднами правого плеча та забоями кисті потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.
12 вересня така ж  неприємна пригода сталася у с. Городище Козівського району, куди виїжджала районна бригада швидкої. 48-річний мотоцикліст не впорався із керуванням та впав із мотоцикла. Із закритою черепно-мозковою травмою, дрібними ранами й саднами обличчя і плечей потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.
12 вересня о 17.40 бригада швидкої виїжджала на вул. Об’їзну в Тернополі. 53-річний чоловік не впорався із керуванням та впав зі скутера. Із закритою травмою плечового суглоба потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.
12 вересня о 3.27 бригада швидкої виїжджала на вул. Білецьку в Тернополі, на місце ДТП. Авто «Сітроєн» врізалося в паркан, унаслідок удару постраждав 6-річний пасажир. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритою травмою грудної клітки хлопчика, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у дитячу обласну лікарню.
12 вересня о 18.12 бригада швидкої виїжджала до 50-річного пацієнта. Зі слів постраждалого, на вул. Шептицького, біля заправки, на пішохідному переході його збив синій бус. Із закритою травмою носа, осадненням ліктьового суглоба, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на працівників поліції.
12 вересня о 22.57 районна бригада швидкої виїжджала у с. Підзамочок Бучацького району. 51-річний чоловік танцював на весіллі, раптово йому стало погано, він упав і помер…На жаль, медики швидкої, які приїхали на виклик, змушені були констатувати біологічну смерть, яка настала до прибуття бригади.
Загалом за 12 вересня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили 330 викликів до пацієнтів, здійснили 118 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  133 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 40 пацієнтів.
М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.