10.12.2022 08:34

Повідомити про новину

Поширити:

Спробувати крафтові німецькі страви, що готуються на відкритому вогні за оригінальними рецептами німецької кухні відтепер можна у новому атмосферному закладі Biergarage.

У Тернополі відкрився атмосферний заклад крафтової кухні Biergarage, де  можна спробувати справжні німецькі ковбаски та інші оригінальні закуски створені для Вас згідно всіх канонів крафтового куховарства
Що таке крафтова кухня
“Крафтове” — це оригінальне “ремісниче”. “Створене тут, спеціально для Вас і, головне, найвищої якості”. “Крафтовик” не буде ганятися за кількістю. Для нього важливий кожен клієнт. Тому кожна його страва — це унікальний шедевр.
Саме тому, у світі та Україні “крафтове” стало синонімом якісного і справжнього, оригінального. Від цього слова віє святом. Крафтова кухня є противагою “звичному” та “буденному”. Відтепер у Тернополі з’явилася перший заклад крафтової кухні – “Biergarage” .

 тернопіль,  новини тернополя,  новини тернопільщини,  тернопільські новини,  пиво,  Biergarage,  страви,  смачно,  крафт

Тут думають у першу чергу про задоволеність гостя. Тут відчуваєш аромат свіжої страви із легким запахом диму, коли саме очікування вже наганяє апетит. І є принаймні кілька головних причин, чому варто відвідати Biergarage.
Чим здивує крафтова кухня

 • На крафтовій кухні “Biergarage” страви готуються на відкритому вогні. Саме гриль з відкритим вогнем додає особливого шарму реберцям, стейкам, справжнім німецьким ковбаскам, яких тут є аж три види. До ковбасок подаються традиційні для Німеччини “Зауеркраутсалат” та “Роткольсалат”.
 • Також тут варто скуштувати традиційні для німецької кухні рульку і качину ніжку, а також “Фламкухен”, німецьку закуску схожу на піцу, але зі своїм оригінальним чудовим смаком та цікавим способом приготування, що вимагає кухарської майстерності.
 • Є тут також знаменитий оригінальний німецький картопляний салат, про який згадує кожен, хто хоча б раз відвідував німецький культурний простір. Подейкують, якщо не пробував “Картофельсалат”, то ти не знаєш, що таке Німеччина.
 • У “Biergarage” Вас здивують не лише традиційною європейською кухнею. Тут можна насолодитися оригінальними рецептами домашніх латиноамериканських страв. Наприклад спробувати кесадільяс чи емпанадас.
 тернопіль,  новини тернополя,  новини тернопільщини,  тернопільські новини,  пиво,  Biergarage,  страви,  смачно,  крафт

І, головне, – це атмосфера. Сам дизайн закладу нагадує нам традиційні бари Європи та Америки, де весело та одночасно затишно. Оригінальний посуд і “Запорожець” на стіні додають “урочистості моменту”. Тут можна просто посидіти після робочого дня, щоб трохи відпочити, а можна щось і відсвяткувати.

 тернопіль,  новини тернополя,  новини тернопільщини,  тернопільські новини,  пиво,  Biergarage,  страви,  смачно,  крафт

Як знайти
Заклад розташований у Тернополі  поблизу залізничного вокзалу.
Радимо  прийти у “Biergarage”.

 • Це атмосферний і стильний заклад, яких ще не було у Тернополі.
 • Тут точно буде приємно посидіти і потеревенити з друзями про життя.
 • Зі смачною кухнею та за добрим пивом у гаражі, а тим більше у “пивному” народжуються найкращі креативні ідеї.

Пам’ятаймо Apple з’явився спочатку у гаражі у вигляді ідеї двох друзів, і лише потім став загальновідомим брендом.
Приходьте! Вас чекають! Бо найкраще відпочивати там, де смачно, весело, крафтово!

Автор: Зоряна Деркач

Мітки: Biergarage

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.