gazpostach

Що одягнути на випускний? Поради дизайнера20150530_0002-1 (1)Відома тернопільська дизайнерка Лідія Яніцька розповіла, яких модних принципів слід дотримуватися у виборі випускної сукні.

На думку стиліста, цього сезону не варто використовувати тканини з блиском, дуже пишні спідниці, вбрання з великою кількістю рюшів, яскраві елементи декору. Кожна деталь має гармоніювати з образом.

«Трендовий колір сезону — марсала. Але я вважаю, що не потрібно сліпо гнатися за модою. Якщо сукня відповідає її примхам, це не означає, що вона тобі пасує, – зауважила Лідія Яніцька. – Цьогоріч популярними залишаються пастельні тони. Також не варто відмовлятися від суконь чорного кольору, адже вони виглядають дуже елегантно й вишукано».

Відтак дизайнера рекомендує звернути увагу на бірюзовий, чорний, сірий, синій, білий, бежевий кольори, а також усі пастельні відтінки.

Фасони випускних суконь 2016

Фахівець каже, що модне випускне плаття має вирізнятися стриманістю й вишуканістю. Слід уникати дуже глибоких декольте і надто високих розрізів. Дизайнери часто роблять акцент на А-подібний силует. За словами Лідії, 80% найпопулярніших суконь – із євросітки.

— Коли випускниці почали замовляти сукні?

— Перші замовлення були ще в листопаді.

— Яка ціна випускних суконь від тернопільського дизайнера?

— Все залежить від тканини, складності виконання роботи, наявності ручної вишивки. Ціни на випускні сукні корегую відповідно до можливостей замовника.

— Цього року скільки випускниць будуть одягнуті у сукні Лідії Яніцької?

—  70 випускниць із Києва, Львова, Рівного та Тернополя. Закордонні замовлення приймала з Італії, Англії та Голландії.

— Як можете оцінити сукні, котрі пропонують у салонах і на ринку?

— Я не стежу за тим, що продають у тернопільських бутиках. Інколи можу оцінити сукню з вітрини. Але неозброєним оком видно, що ціна не відповідає якості. Мої ж клієнти можуть іти на випускний із впевненістю, що вони – оригінальні, а головне, що їхній образ – ексклюзивний.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*