Повідомити новину

Поширити:

На Тернопільщині шахраї працюють за новою схемою, поліцейські отримують сотні звернень від жителів області. Люди отримують повідомлення для уточнення інформації, щоб отримати посилку. Для цього їм пропонують перейти за посиланням і ввести особисті дані. За словами поліцейських, після виконання цих вказівок з банківської карти зникають кошти.

Повідомлення надходять людям різного віку, навіть школярам.

«На мобільні телефони потерпілих надходять СМС-повідомлення щодо отримання посилки у відділенні Укрпошти, яка з якихось причин не була доставлена, чи то були введені невірні дані, чи невірні реквізити відправника чи отримувача. Далі для уточнення інформації шахраї пропонують перейти за посиланням та ввести там особисті дані. Щойно ви виконаєте такі вказівки аферистів, з вашої банківської картки зникнуть всі кошти», – розповів старший інспектор з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області Роман Свірський.

Поліцейські застерігають жителів Тернопільщини бути уважними і не довіряти таким повідомленням. Необхідно з’ясовувати від кого надійшла посилка, особливо, якщо ви нічого не замовляли. Не можна вводити особисті дані та реквізити банківських карток на невідомих веб-ресурсах.