gazpostach

Сервісні центри МВС відновлюють роботуПочинаючи з 12 травня, сервісні центри МВС поступово відновлюють роботу з можливістю відвідування громадянами. Приміщення облаштовані захисними прозорими перегородками та позначками соціальної дистанції. Послуги надаватимуться з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м² та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метри.

Для зниження ризику інфікування організовано проведення термометрії всім відвідувачам, можливість оброблення рук антисептичними засобами, а у приміщеннях запроваджено постійне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання.

Послуги надаватимуться за попереднім записом в електронну чергу через функціонал, що буде розміщений на офіційному вебсайті ГСЦ МВС. У разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, запис для отримання послуг буде проводитись за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС.

Надаватимуться усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за телефоном: (044) 290-19-88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. 

Запис на чергу проводять за номерами телефонів:

ТСЦ №6142 м. Підгайці (03542) 2-19-33

ТСЦ № 6143 м. Кременець (03546) 51-91-43

ТСЦ №6144 м. Теребовля (03551) 51-91-19

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*