Повідомити новину

Поширити:

Такі дані оприлюднила соціологічна група «Рейтинг».
Згідно соціологічного опитування, яке тривало в період з 23 по 26 жовтня серед мешканців Тернополя, старших 18-ти років, жителі «файного міста» найбільше довіряють Сергію Притулі як одному з українських політиків, та діючому меру Сергію Надалу як місцевому голові.
Якщо говорити мовою реальних цифр, то опитані жителі Тернополя найбільше серед українських політиків довіряють Сергію Притулі – таке твердження підтримали 37 відсотків респондентів.
Щодо діяльності міського голови Тернополя Сергія Надала,  то 72 відсотки опитаних відповіли, що задоволені роботою діючого мера.
Як повідомляють у соціологічній групі «Рейтинг», за тиждень у Тернополі було опитано 800 респондентів за допомогою особистого формалізованого інтерв’ю, помилка дослідження складає не більше 3,5 відсотка.
тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини,  Надал,  політика,  Притула,  довіра
тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини,  Надал,  політика,  Притула,  довіра
Довідково:
Сергій Дмитрович Притула народився 22 червня 1981 року у місті Збараж, що на Тернопільщині. Український телеведучий, волонтер, працює на Новому каналі. 2019 року став членом партії «Голос», від якої 2019 балотувався до ВРУ та на пост мера Києва 2020 року. 7 червня 2021 року заявив про свій вихід з партії.
Сергій Віталійович Надал народився 1 січня 1975 року у місті Тернопіль. Український громадський та політичний діяч. З 2010 р. — міський голова Тернополя від Всеукраїнського об’єднання «Свобода».