gazpostach

Серед найпотужніших цукрозаводів України – ЧортківськийЧортківський цукровий завод, який належить ТзОВ «Радехівський цукор», зайняв почесне четверте місце у рейтингу найпотужніших цукрових заводів України. За чотири місяці тут переробили 704,3 тис. тонн сировини і виробили 108,3 тис. тонн цукру.
А лідером з виробництва цукру в 2016/2017 маркетинговому році став Радехівський цукровий завод на Львівщині, який, як і Чортківський, належить до тієї ж німецької компанії Pfeifer & Langen. Друге місце посів Крижопільський цукровий завод Вінницької області, а замикає трійку лідерів Гайсинський цукрозавод того ж регіону.
Загалом, цьогоріч українські цукровари зуміли наростити виробництво цукру майже на 40 відсотків за рахунок збільшення кількості працюючих заводів (42, порівняно з минулорічними 36) та збільшення посівних площ під цукровими буряками на 19 відсотків. Хоча, за підрахунками експертів, світовий ринок і надалі буде дефіцитним, поточного маркетингового року цей дефіцит може сягнути 9 млн. т.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*