08.06.2023 13:54

Повідомити про новину

Поширити:

Служба безпеки України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо озброєного терориста, який 21 липня 2020 року захопив у центрі Луцька рейсовий автобус з пасажирами. Під час спецоперації співробітники СБУ спільно з Нацполіцією звільнили всіх заручників і затримали зловмисника.
За матеріалами СБ України, він обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України:
– ч. 2 ст. 147 (захоплення заручників),
– ч. 1 ст. 258 (терористичний акт),
– ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності),
– ч.ч. 1 і 2 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами),
– ч. 1 ст. 280 (примушування працівника транспорту до невиконання своїх службових обов’язків),
– ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом)
– ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця).
Слідчі органів безпеки направили до суду матеріали відповідного кримінального провадження разом з обвинувальним актом.
Довідка:
21 липня 2020 року мешканець Волині Максим Кривош захопив у центрі Луцька рейсовий автобус «Краснилівка-Берестечко» з тринадцятьма пасажирами. Співробітники Центу спеціальних операцій «А» СБУ спільно з Національною поліцією звільнили заручників і затримали озброєного терориста.
Завдяки спланованій Антитерористичним центром СБУ спецоперації «Бумеранг» правоохоронцям вдалося уникнути жертв серед мирного населення.
Примітка:
Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.