06.02.2023 05:11

Повідомити про новину

Поширити:

Немає одностайної думки щодо того, де варто купувати продукти: на ринку чи у супермаркеті. Одні переконані, що на ринку все свіжіше та дешевше, а інші, навпаки, вважають, що там завжди обважать чи продадуть неякісний продукт. Звичайно, кожна торгова точка має свої переваги та недоліки. У супермаркеті можна без проблем вибрати той продукт, який ви хочете, не боячись прискіпливого погляду продавця. На ринку можна придбати на домашні продукти, але втрачається  комфорт.
Ми ж вирішили провести експеримент: пішли на автовокзал та запитали у жителів області  кому вони довіряють більше ринку чи супермаркету?
«Однозначно ринку. Там люди привітніші, завжди порадять, що смакуватиме краще, що свіжіше. Більше того, на ринку багато домашньої продукції, а у супермаркеті одна хімія», – розповіла Оксана Борняк з Гусятинщини.
«Як на мене, то у супермаркеті комфортніше. Тебе ніхто не штовхає, не лізе без черги. Більше того, ми можемо спокійно передивитись весь товар і вибрати найкраще. Також ніхто не продасть прострочений продукт, бо ти сам дивишся на термін придатності в той час, як на базарі серед метушні не зажди є можливість вдивлятись на упаковку», – зауважив Павло Голик з Кременця.
«На базарі можна торгуватись і це основна відмінність між ринком і супермаркетом. Бо здебільшого на прилавках стоять одинакові продукти, єдина відмініть це націнка, яку на них роблять. На базарі ціну можна знизити, хоча і у сепермакетах інколи є акції», – зауважила Ольга Петрів з Чорткова.
«Я купую продукти і в супермаркеті, і на ринку. Адже в першому випадку завжди можна знайти акційний товар, а в другому – приємний сам процес спілкування з продавцями», – розповіла Марія Кураш з Тернополя.
Скільки людей, стільки думок. А ви дорогі, читачі, де купуєте продукти?
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.