gazpostach

Розвідка фіксує “тренування” військових РФ щодо захопленння півдня України264Розвідка Міністерства оборони заявляє про проведення Росією навчань в анексованому Криму із захоплення військових і цивільних об’єктів у південних областях України.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони.

“Неподалік аеродрому Джанкоя супротивник відпрацьовує питання захоплення найбільш важливих військових/цивільних об’єктів на території південних регіонів України”, – сказано в ньому.

Під час тактико-спеціальних тренувань груп спеціального призначення Збройних сил Росії (до 30 осіб) відпрацьовувалося десантування з вертольотів парашутним способом з метою захоплення й утримання об’єктів умовного супротивника. Використовувалися парашутні системи типу “крило”, що дозволяють здійснювати приземлення в обрану крапку десантування.

Район проведення заходу відповідає фізико-географічним умовам Херсонської й Миколаївської областей.

Крім того, розвідка повідомляє, що Росія поставляє бойовикам в окуповані райони Луганської області мобільні комплекси радіоконтролю “Свет-КУ” (призначені для пошуку, виявлення, аналізу, пеленгування джерел радіовипромінювань і захисту інформації від витоку по технічних каналах бездротового зв’язку).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*