gazpostach

Приголомшливе пророцтво про Україну, або Погано жити залишилося 4 рокиСтарці з Афона відзначили, що вони зі своєї святої гори спостерігають грандіозну подію – становлення України як держави!

Можливо, відбувається відновлення Київської Русі, яка ніколи не помре: про це говорить гімн і, звичайно, герб у вигляді сокола, який пікірує на здобич.

Афонські старці заявили, що Русь з центром у Києві має шанс на своє відродження після 2021 року. Стартом цього стане з’єднання на небі Сатурна і Юпітера в день сонцестояння 21 грудня 2020 року (з точки зору зірок – це грандіозна епохальна подія для всіх нас).

Афонські старці додали, що погано жити українцям залишилося рівно 4 роки. А далі з 2021 по 2033 рік почнеться різке зростання економіки, завдяки чому в межах нашої країни трапиться нове «китайське диво».

Прийде новий президент-реформатор, який буде високого зросту і на «білому коні» (є навіть пророцтво Ванги з цього приводу), відродить економіку нашої країни, знищить корупцію, проведе реформи, нас почнуть поважати в Європі і в усьому світі.

А після 2024-2025 років у нас вже будуть шанси стати повноцінним членом Євросоюзу.

Чекати залишилося вже недовго – зустрічі президентів Порошенка і Путіна восени цього року, після Дня Незалежності, покладуть край конфлікту на Донбасі.

2017 рік може стати переломним у всіх сенсах, економіка почне зростати, почнуться великі інвестиції в нашу країну.

2018 рік – почнеться поступове зростання населення країни, можлива важлива пенсійна і медична реформи.

2019 рік – експансія торгових відносин з іншими країнами і альянс із ними.

2020 рік – повернення Україні Криму!

2020 рік – важливий рік для реформ у Церкві. Це рік можливої незалежності Української церкви від Московського патріархату, також це прихід у політику майбутнього харизматичного лідера – «рятівника України». Після цього, в 2024 році, він стане «князем» всієї нашої України-Русі. На переконання старців саме так слід називати нашу країну в майбутньому і саме цей «князь» об’єднає її з цивілізованими країнами Європи.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*