07.02.2023 23:02

Повідомити про новину

Поширити:

219Президент Петро Порошенко закликає зменшити кількість керівників в армії після аналізу співвідношення офіцерів і загальної кількості військовослужбовців.
Те ж стосується інших органів безпеки, йдеться на сторінці президента у Facebook.
“Сьогодні Україна проводить масштабні реформи сектору безпеки та оборони. Ми оновлюємо не лише техніку, але в першу чергу командний склад. Молоді командири довели своє право керувати армією на полі бою”, – зазначає Порошенко.
“Водночас, якщо проаналізувати співвідношення посад старшого офіцерського складу до молодшого офіцерського складу, помітимо диспропорції”, – констатує президент.
Порошенко зазначив, що євроатлантична модель управління військовими формуваннями передбачає максимальну передачу повноважень до середньої та низової ланки.
“Саме тому я звернувся до Міноборони, МВС, СБУ, Прикордонслужби, Нацгвардії, Зовнішньої розвідки, УДО, Держслужби з надзвичайних ситуацій провести аналіз співвідношення посад вищого офіцерського складу до загальної чисельності військовослужбовців і доповісти пропозиції щодо зменшення чисельності начальницького складу”, – повідомив він.
Раніше повідомлялося, що в Міноборони проходіть реформи.
Крім того, у Національній гвардії, яка перебуває у структурі Міністерств внутрішніх справ, планують реформувати систему підготовки особового складу й підготувати нову структуру управління.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.