gazpostach

Президент планує скоротити керівництво у силових відомствах219Президент Петро Порошенко закликає зменшити кількість керівників в армії після аналізу співвідношення офіцерів і загальної кількості військовослужбовців.

Те ж стосується інших органів безпеки, йдеться на сторінці президента у Facebook.

“Сьогодні Україна проводить масштабні реформи сектору безпеки та оборони. Ми оновлюємо не лише техніку, але в першу чергу командний склад. Молоді командири довели своє право керувати армією на полі бою”, – зазначає Порошенко.

“Водночас, якщо проаналізувати співвідношення посад старшого офіцерського складу до молодшого офіцерського складу, помітимо диспропорції”, – констатує президент.

Порошенко зазначив, що євроатлантична модель управління військовими формуваннями передбачає максимальну передачу повноважень до середньої та низової ланки.

“Саме тому я звернувся до Міноборони, МВС, СБУ, Прикордонслужби, Нацгвардії, Зовнішньої розвідки, УДО, Держслужби з надзвичайних ситуацій провести аналіз співвідношення посад вищого офіцерського складу до загальної чисельності військовослужбовців і доповісти пропозиції щодо зменшення чисельності начальницького складу”, – повідомив він.

Раніше повідомлялося, що в Міноборони проходіть реформи.

Крім того, у Національній гвардії, яка перебуває у структурі Міністерств внутрішніх справ, планують реформувати систему підготовки особового складу й підготувати нову структуру управління.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*