gazpostach

Позбуваємося зубного каменю… горіхамиПропонуємо вам простий рецепт, який допоможе зберегти зуби і легко впоратися з такою проблемою, як зубний камінь.

А робити це конче необхідно, бо якщо не стежити за емаллю і вчасно не видаляти зубний наліт, може розвинутися захворювання – періодонтит. Тоді інфекція проникає через кореневий канал в зуб, запалюється оболонка зуба і навколишні його тканини.

На щастя, існує натуральний засіб для профілактики цього неприємного захворювання!

Отож, аби видалити зубний камінь, потрібні лише 40 г шкаралупи волоських горіхів та одна склянка води. Відваріть шкаралупу у воді протягом 20 хвилин і коли суміш охолоне, процідіть її. Далі замочіть зубну щітку на 10 хвилин у горіховому відварі і ретельно почистіть нею зуби. Процедуру можна повторювати тричі на день, поки зубний камінь повністю не зникне! Вже через два тижні результат вас потішить!

Горіхова шкаралупа є потужним антибактеріальним засобом, також вона допомагає очистити поверхню емалі від нальоту. Ця процедура корисна і для тих, хто страждає від кровоточивості ясен – запалення зникає швидко.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*