gazpostach

Порядок. Відповідальність. Справедливість підтримує «газові вимоги» Сергія Надала до урядуГолова фракції партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість” Андрій Грицишин підтримав вимогу Сергія Надала до уряду переглянути тарифи на газ.

Джерело: Про Андрій Грицишин написав на своїй сторінці Facebook.

Дослівно. “На жаль, такою є наша реальність, коли “політикою нагорі” керує група олігархів, а не влада в інтересах народу. Як голова фракції партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість” я на 100 % підтримую позицію міського голови Тернополя Сергія Надала.

Уряд має переглянути рішення про підвищення ціни на газ для населення. Сьогодні воно шкодить тисячам сімей, що і без того постраждали фінансово через пандемію коронавірусу”, – написав депутат міської ради.

Андрій Грицишин нагадав, що держава практично не надає допомоги містам у впровадженні енергоефективних технологій, як це є в Європі, а користується монопольним становищем на ринку енергоносіїв.

“Перед тим, як запроваджувати “монопольний ринок”з купки пов’язаних “продавців газу”, варто створити працюючі державні програми підтримки масового оновлення житлово-комунального господарства і житлового фонду, як це було у Європі. Сьогодні цим, на жаль, займається лише місцеве самоврядування. Тернопіль зумів на третину скоротити споживання газу комунальними підприємствами і активно проводить утеплення житлового фонду, щоб у будинках було тепло. Але кошти на це приходять переважно з міських програм. Від уряду ми маємо лише обіцянки і чергове зростання вартості енергоносіїв”, – зазначив депутат міської ради.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*