02.03.2024 09:09

Повідомити про новину

Поширити:

Поліцейські виявили в центрі Одеси сім пляшок, за попередньою інформацією, з “коктейлями Молотова”.
Про це повідомляє прес-служба Одеської поліції.
090“Під час патрулювання міста, співробітниками спеціального батальйону патрульної поліції особливого призначення “Шторм” ГУНП в Одеській області на схилах біля Думської площі було виявлено 7 пляшок з вибухонебезпечною речовиною”, – йдеться в повідомленні.
Частина пляшок знаходилася в сумці, ще кілька на землі.
На місці події працює слідчо-оперативна група і вибухотехнічна служба. Проводиться перевірка прилеглої території.
Слід зауважити, що в Одесі 9 травня біля меморіальних місць будуть встановлені фільтраційні пости.
“У цих місцях будуть діяти фільтраційні пункти поліцейських, спецпідрозділів. Через пости буде здійснюватися пропуск до зазначених об’єктів. Всіх охочих покласти квіти, брати участь в масових заходах на цих об’єктах оглядатимуть. Проходи на об’єкти будуть тільки через фільтраційні пункти поліції”, – сказав начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Одеській області Іван Іщенко.
За його словами, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку під час проведення масових заходів будуть задіяні близько 2 тис. поліцейських, 500 військовослужбовців Національної гвардії, 300 співробітників спецпідрозділів поліції з інших регіонів.
“Прохання до мешканців Одеси та гостям міста, які будуть приходити на Алею Слави, поставитися з розумінням, якщо працівники поліції попросять перевірити сумки, особисті речі. Такі заходи необхідні, щоб уникнути проносу зброї та інших заборонених предметів, в тому числі і законом України “Про декомунізацію”, – додав Іщенко.