27.11.2022 01:38

Повідомити про новину

Поширити:

Поліцейські затримали автомобіль, який може бути причетним до викрадення іноземця в Києві.

086Подія трапилася біля готелю в Печерському районі Києва 6 травня.
Учора ввечері в управління поліції надійшло повідомлення від громадянки іншої держави про те, що напередодні її чоловік поїхав на зустріч, а вже після 22-ї години не відповідав на дзвінки. Близько 22:30 на її мобільний надійшов дзвінок з його телефону, проте жінка нічого не змогла зрозуміти, оскільки не знає мови. Ще за годину до неї приїхав спільний знайомий і розповів, що йому зателефонував невідомий і повідомив: якщо вони хочуть бачити чоловіка, мають готувати гроші.

Оперативним шляхом правоохоронці встановили, що до викрадення причетні особи, які можуть пересуватися на автомобілі “Міцубісі” чорного кольору. Відповідні орієнтування були передані всім автопатрулям, які несуть службу в столиці. Внаслідок у Подільському районі патруль Управління поліції охорони помітив машину. У момент її затримання в салоні перебувало двоє чоловіків. Їх доставили в Печерське управління поліції. Зараз вони спілкуються зі слідчими.
За цим фактом поліція проводить досудове розслідування у кримінальних провадженнях, розпочатих за ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.