Повідомити новину

Поширити:

Правоохоронці розслідують напад на родину заступниці Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлії Клименко, який стався у п’ятницю, 6 травня, на парковці біля готелю Артак у місті Переяслав-Хмельницький.
082Як йдеться у повідомленні управління поліції Київської області, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Всі учасники інциденту вже встановлені, триває досудове розслідування.
Як наголошують поліцейські, між родиною Клименко та двома місцевими підприємцями стався конфлікт.
“За словами потерпілої, вона з чоловіком та двома дітьми приїхали до Переяслав-Хмельницького на екскурсію. У місті вони заблукали і вирішили розвернути транспорт в іншому напрямку біля одного з готелів. У цей час під’їхала інша іномарка, з якої вийшов водій, його пасажир і накинулися на них. З нецензурною лайкою, погрозами та кулаками через незачинене вікно накинулися на дітей, а потім, коли вийшли батьки на захист, побили і їх”, – повідомили подробиці правоохоронці.
Доречі, раніше Юлія Клименко розповіла, що на її родину в Переяслав-Хмельницькому напали двоє чоловіків. Внаслідок побиття її права рука стала синьо-фіолетово-зеленою з гематомами, у її чоловіка пошкоджений ніс, на голові сина, якого били головою об бетонний бордюр, – гулі та гематомами, а також забите плече, численні синьці, подряпини та садна по всьому тілу. Крім того, їй розірвали одяг, а молодші діти, які спостерігали за бійкою, отримали психологічну травму.
Після інциденту родина Клименко провела 5 годин у районному відділку поліції, де вона разом із чоловіком та трьома дітьми давала свідчення та знімала побої.