22.02.2024 07:03

Повідомити про новину

Поширити:
Zemanta Related Posts ThumbnailВідтепер для  подачі показників газу, води та електроенергії за спожиті комунальні послуги тернополяни можуть скористатися спеціальним ресурсом http://www.eps.te.ua/.
На цьому ж сайті можна здійснити оплату усіх комунальних послуг, включаючи Інтернет, домофон, квартплату та вивезення твердих побутових відходів, а також отримати повну інформацію про стан оплати комунальних послуг за попередні місяці та наявні субсидії.
Також у  Тернополі діє унікальний сервіс он-лайн оплати за комунальні послуги www.oplata.te.ua. Тернополяни можуть оплатити за комунальні послуги та подати показники, ввівши особовий рахунок карток VIZA та MASTER CARD, також є можливість пошуку абонента за адресою. Можливість пошуку абонента за адресою доступна для жителів Тернополя та Тернопільської області.
Тернопільська міська рада допомагає мешканцям міста у реєстрації на цьому ресурсі –  у Центрі надання адміністративних послуг (вул. Острозького, 6) кожен житель міста може отримати індивідуальне WEB-посилання для свого помешкання, через яке зможе подавати показники, здійснювати оплату та переглядати історію платежів. Такі ж дані можна отримати у відділі субсидій управління соціальної політики при здачі документів та в абонентських відділах ЖЕКів. Із собою тернополянам необхідно мати документ із пропискою.