Повідомити новину

Поширити:

 
B1Zf6o2ZtqI8 травня у Збаражі провели комбінований квест “Скарби українських героїв”, тур – «Облога Збаража». Участь у заході взяли більше 70 школярів зі Збаразького району та міста Тернополя. Змагання поєднували демонстрацію інтелектуальної підготовки учасників і їх фізичних навичок. Окрім цього, учасники з допомогою артистичних  аніматорів змогли поринути у різні часи нашої історії від князювання Ігоря до початку АТО.
Спільними зусиллями ВГО «Сокіл», батальйону «Карпатська Січ», батальйону «Збруч», страйкбольного клубу «Міраж» та під патронатом народного депутата Михайла Головка було проведено змагання-квест “Скарби українських героїв”. 14 команд, куди увійшли школярі із навчальних закладів Збаражчини, а також школи №2 обласного центру, боролися за перемогу. Учасникам підготували велику кількість етапів, які передбачали ретроспективи у різні історичні епохи існування України. Організатори розповідають, що таким заходом змогли зацікавити дітей до глибшого вивчення історії своєї країни та вкотре наголосили на героїчності нашої нації.

  • У нас був, наприклад, султан, який давав завдання вистрілити з лука і потрапити у ціль. Таким чином, діти вигравали етап і рухалися далі. Найбільше учасникам запам’ятався етап квесту, де йшлося про воєнні дії на сході України та анексію Криму. Участь у ньому взяв боєць-кіборг, який поділився своїми враженнями про ці події, – розповів один із організаторів Юрій Левкович.

Переможцем квесту стала команда «Галицькі леви». Її учасниця, учениця 10 класу Вікторія зауважила, що змагання важчими зробив дощ, але і попри негоду захід був захоплюючим:

  • Від змагань у мене залишилися дуже приємні враження, ми змогли продемонструвати свої сили і знання. Нам дали змогу повправлятися у стрільбі, і ці навички не будуть зайвими, особливо у наш час.

Традиційно підтримує патріотичні заходи для молоді і народний депутат від ВО «Свобода» Михайло Головко.

  • Мені завжди приємно спостерігати, коли активна молодь впроваджує патріотичне виховання, ще приємніше, коли такі кроки робляться на рідній Тернопільщині. Цей квест, звісно, має розважальну мету, але якщо вона поєднує і знання про історію України, і фізичний розвиток, і командну гру, то недооцінювати такі заходи просто неможливо, – переконаний Михайло Головко.