gazpostach

Пастка під назвою: «Продаю дешевий мед»882Майже три тисячі гривень втратили двоє тернополянок через надмірну довірливість.

У понеділок до правоохоронців звернулася сімдесятисемирічна мешканка з вул.. Фабричної. Пенсіонерка заявила, що до неї в обідню пору у двері подзвонив невідомий. Чоловік продавав мед за ціною, нижчою ринкової. Після того, як продавець пішов, господиня помітила, що у неї щезло 2200 гривень.

Зі схожою заявою того дня звернулася до поліції ще одна тернополянка. Пенсіонерка, 1928 року народження, повідомила, що з її квартири на вулиці Чорновола викрали 1700 гривень. Потерпіла також впустила до помешкання продавця меду. Окрім цього, чоловік ще попросив розміняти гроші. Як результат – жінка позбулася власних заощаджень.

У секторі комунікації ГУНП в області вкотре застерігають не впускати до помешкань невідомих, не погоджуватися на будь-які пропозиції від сторонніх осіб, не розмінювати гроші та не приставати на пропозиції дешевого товару. Усе це – відпрацьовані схеми шахраїв.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*