13 грудня в рамках 13-го туру української Прем’єр-ліги «Олександрія» зустрілася з «Зорею» на домашньому стадіоні. Для гостей це був важливий матч, оскільки у команди непогані шанси потрапити до трійки лідерів у 2-й половині сезону, повідомляє портал Uffiliates.ru.
В гостях підопічні Скрипника відчували себе впевнено. З перших хвилин вони змогли заволодіти ініціативою і взяти ворота суперників в щільну облогу. Правда нескінченні атаки не приносили особливо результату. Розмочити рахунок вдалося 31-й хвилині. Після відскоку під час подачі м’яча зі штрафного, він полетів у бік Іванисеня, який вдало скористався моментом і розстріляв ворота «Олександрії». «Зоря» могла подвоїти свою перевагу перед перервою.
Спочатку 2-го тайму Кабан подарував господарям чисельну перевагу. На 49-й хвилині він покинув поле через другого гірчичника. Інцидент не завадив підопічним Скрипника, і вони продовжили створювати небезпечні моменти, проте вже через деякий час господарі перехопили ініціативу і почали більше володіти м’ячем. Його контроль не приніс особливо результату – небезпечних атак в сторону «Зорі» майже не було.
З емоціями не зміг впоратися Безбородько – за 1 хвилину він примудрився отримати дві жовті картки. Таким чином, до кінця гри склади команд уравнялісь. Під завісу «Зоря» порадувала вболівальником ще одним голом. Сайядманеш пробіг до штрафної і отримав пас від Назарин, після чого переправив його в сітку воріт. Підсумок матчу – заслужені 0: 2 для чорно-білих.