Повідомити новину

Поширити:

О сьомій ранку приїзд на базу, короткий інструктаж, шикування, перевірка стану здоров’я, отримування зброї та спецзасобів – саме так розпочинається робочий день працівника патрульної служби поліції. Після цього вони очікують на повернення зі зміни своїх колег. При передачі автівки приймаюча чергування сторона перевіряє транспорт на справність та наявність у ньому всіх необхідних речей. Далі – виїзд на визначений квадрат патрулювання.
– Кожен має свій квадрат,який охоплює певний район, – розповідає інспектор патрульної поліції Ігор Козак. – Сьогодні ми працюємо в межах центрального ринку.
Ігор Козак каже, що район центрального ринку один з найбільш проблематичних. Тут багато транспорту, пішоходів і, звичайно, порушників. Не всі водії та пішоходи дотримуються правил дорожнього руху. Проте з появою на дорогах обласного центру нових патрульних, ситуація поступово налагоджується.
– Судячи з кола мого спілкування, люди стали обережнішими, стали боятися штрафів, стали більше переходити дороги в відведених для цього місцях, але загалом, ще є багато над чим працювати.
Відповідати за власні порушення бажаючих мало. Інколи зауваження люди сприймають злісно, мотивуючи тим, що завжди так робили і ніколи нічого за це не було, ніхто не прискіпувався. Поліцейські кажуть, що мешканці голосно кричать про усунення проблеми, хоча самі для цього нічого не роблять – вони бачать чужі помилки, а на свої уваги не звертають.
Джерело:http://poglyad.te.ua/