gazpostach

«Нива» – серед аматорів127ТПФК «Нива» візьме участь у новому сезоні чемпіонату України з футболу серед аматорських команд, що повинен стартувати 23 квітня. «Нива» потрапила у групу 3. Її суперниками на груповому етапі будуть команди: ФК «Вінниця», «Тепловик» (Івано-Франківськ) та «Агробізнес» (Волочиськ).

Календар матчів третьої групи чемпіонату України з футболу серед аматорських команд:

І тур

17.04 (неділя) «Тепловик» – «Агробізнес»

14.05 (субота) «Вінниця» – «Нива»

ІІ тур

23.04 (субота) «Агробізнес» – «Нива»

24.04 (неділя) «Тепловик» – «Вінниця»

ІІІ тур

30.04 (субота) «Вінниця» – «Агробізнес»

30.04 (субота) «Нива» – «Тепловик»

IV тур

7.05 (субота) «Агробізнес» – «Тепловик»

7.05 (субота) «Нива» – «Вінниця»

V тур

21.05 (субота) «Нива» – «Агробізнес»

21.05 (субота) «Вінниця» – «Тепловик»

VІ тур

28.05 (субота) «Агробізнес» – «Вінниця»

28.05 (неділя) «Тепловик» – «Нива»

14(15).05 – резервний день

До фінального етапу (1/4 фіналу плей-офф) виходять 8 команд: 6 переможців груп та 2 команди, що посядуть другі місця у групах – за кращими турнірними показниками.

За словами головного тренера ТПФК «Нива» Петра Бадла, плани у його команди наполеонівські – працювати на перспективу, щоб потрапити в другу лігу, а потім – у першу та Прем’єр-лігу. У другій лізі «Нива» планує грати вже восени.

До попередньої заявки команди потрапили 15 футболістів: воротарі – Андрій Гарас і Олександр Чернятинський; захисники – Роман Андрієшин, Назар Хавтур, Ярослав Алексевич, Віталій Бадло, Валерій Бадло, Костянтин Пікуль; півзахисники – Олександр Кіцак, Віктор Шевченко, Роман Бабин, Андрій Сухецький, Ігор Кохман; нападники – Андрій Бадло, Андрій Понєдєльнік. Незабаром заявку «Ниви» на сезон може поповнити і найдосвідченіший гравець команди Віктор Яневич.

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*