10.12.2022 07:20

Повідомити про новину

Поширити:

А відео до неї намалювала наймолодша кліпмейкер в Україні
Давно уже стали популярними вірші-пиріжки (cookies). Тож творча команда, яка співпрацює із співачкою Ольвією (Ольга Баландюх, учасниця «Голос країни» 2020 в команді Тіни Кароль; учасниця Молодої опери «Ukraine – Terra Incognita») вирішила, що можуть існувати також пісні-пиріжки (pattysongs).
Першим “пиріжком” став сингл «Moonless party». Нова композиція «Хей, мамо!» стала другою піснею-пиріжком. Презентація синглу відбулась в ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] на Radio ROKS.
У «пиріжку» йдеться про те, як Ольвія збирала рок-групу на Сатурні. Її проблеми зібрати там команду видаються мізерними в порівнянні з політичними чварами та коронавірусною трясовиною.
Пісню написав відомий музикант  John Bass («Клуб шанувальників чаю», «Мертвий півень», проєкти «Є») більше року  тому. А під час тотального карантину разом зі співачкою Ольвією, яка записала вокал і текст, музиканти у жартівливій формі виклали прагнення більшості вирватись з загальної паніки, обмежень та ізоляції в своєму драйвовому польоті.
Малюнки створила десятирічна Яся Онисько, яка є першою в Україні наймолодшою художницею, що коли-небудь малювала «цифрові картини» для кліпу.
Ольвія змонтувала відео, доповнюючи своїм баченням та ідеями візії пісні.

Патісонг є музично-екологічно чистим продуктом, без семплів, бібліотек і тд.
Робота над серією пісень-пиріжків триває..
Учасники і виконавці:
Вокал, монтаж відео: Ольвія (Ольга Баландюх).
Художниця: Яся Онисько
Музика: John Bass
Текст-пиріжок: OLVIA, John Bass
Зведення, мастер: Олег Мишловський
Виконавчий продюсер: Вячеслав Дебрянський

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.