10.12.2022 01:52

Повідомити про новину

Поширити:

Погасла життєва свіча багаторічного начальника департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, заслуженого працівника сільського господарства України Андрія Івановича ХОМИ.
Народився він 11 серпня 1951 року у селі Городище Зборівського району. Навчався у школі у сусідній Кобзарівці. Закінчив Львівський зооветеринарний інститут.
Працював головним зоотехніком колгоспу, у міжколгоспному об’єднанні «Тернопільптахпром». Обіймав посаду директора птахофабрики «Тернопільська».
Андрій Іванович був радником голови ОДА, заступником, першим заступником та начальником Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. Після виходу на пенсію працював на Тернопільському комбінаті хлібопродуктів. На усіх ділянках роботи зарекомендував себе як відмінний спеціаліст, добрий організатор сільськогосподарського виробництва, за що був нагороджений численними грамотами та подяками, у тому числі Почесною грамотою Кабміну.
У ці дні разом зі старенькою мамою, дружиною, дочкою, сином, трьома онуками, двома рідними братами сумують за Андрієм Івановичем усі, хто жив та працював поряд з цим селянським сином, аграрієм-практиком і просто хорошою самобутньою людиною. Хай земля вам буде пухом, Андрію Івановичу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.