Повідомити новину

Поширити:

Як стверджують народні синоптики грудень порадує українців і снігом, і морозами. Хоча на “зимове бабине літо” теж слід розраховувати. У грудні на Миколая вони обіцяють мороз, але новорічна ніч знову може бути без снігу.
Леонід Горбань спрогнозував морози на Миколая, відлигу на Новий рік, три “плюсових” і два “мінусових” періоди. За його розрахунками, перша семиденка грудня буде з плюсовою температурою, 4-5 градусів. А ось 6 грудня можливий сніг із дощем.
З 8 по 14 грудня встановляться морози на рівні -9-11 градусів, а 8 і 11 грудня можливий сніг. Із 13 грудня прийде нове потепління, і до 17 грудня повітря буде прогріватися до 4-5 градусів з позначкою «+». 15 грудня можливий сніг із дощем, а 17 грудня – дощ.
З 18 по 28 грудня синоптик прогнозує різке похолодання, температура повітря опускатиметься на 10-13 градусів нижче нуля, а 18-20 і 27-28 грудня можливий снігопад. Так, у день святого Миколая, який випадає на 19 грудня, в Україні буде мороз і сніг, прогнозує народний синоптик. Але за кілька днів до Нового року почнеться відлига. 29-31 грудня температура повітря стане 1-3 радуси тепла. Наприкінці грудня можливий сніг із дощем.
За оцінками Володимира Деркача, в перші дні грудня очікується чергове похолодання. Слід зауважити, що до 10 грудня можливе невелике потепління, пройдуть опади, а ось з 9 по 11 грудня передбачають похолодання.
Ближче до середини місяця передбачається потепління, але на Миколая, 19 грудня, можливий нічний мороз. У період з 20 грудня народний синоптик спрогнозував аномально теплу погоду, яку він назвав “зимовим бабиним літом”. В останні дні року Володимир Деркач пообіцяв невеликі морози й опади у вигляді снігу.