gazpostach

Нардеп Андрій Богданець: «Якщо кожен мер почне проводити свою політику, порушуючи закони, нас чекає розвал цілісної держави»Народний депутат з Тернополя від «Слуги Народу» Андрій Богданець на своїй сторінці у Facebook прокоментував ситуацію щодо завчасного послаблення карантину мером Черкас.

На думку нардепа, такі рішення можуть мати вкрай небезпечні наслідки.

–  Кожному із нас необхідно перед тим, як щось робити, запитати в себе: «В якій державі я хочу завтра жити?». В Україні розпочався перший етап послаблення карантину. Ніхто не міг раніше передбачити, наскільки він буде довгим та важко було спрогнозувати наступні події. Проте даний карантин також якоюсь мірою виявився для нас випробуванням, відкрив наші слабкі сторони – відсутність розуміння ситуації, недостатність своїх знань, бездумне споживання інформації, відсутність консолідації суспільства, – написав Андрій Богданець.

Народний обранець підкреслив, що мери міст України у своїй роботі повинні орієнтуватися на центральну владу, інакше – втратиться сила держави.

–  Всі ми різні. Для деяких політиків карантин перетворився на нагоду допомогти, прийняти участь в вирішенні багатьох складних питань, реалізуватись в громадській діяльності, для інших – заробити, в тому числі політичні бали. Про політичні бали з небезпечним майбутнім. Мер Черкас вирішив послабити карантинні заходи значно раніше, і мери інших міст розділились на тих, хто підтримує та тих, хто засуджує. Ситуація на сьогодні заспокоїлась, але в повітрі залишилось дуже серйозне питання – сила влади держави. Держава повинна мати монопольне право на управління усередині країни. Це реалізується через її органи. Якщо кожен мер почне проводити свою політику, порушуючи закони держави, – це розвал цілісної держави. Тому стежка деяких мерів є дуже небезпечною. Нехай кожний із них себе запитає, в якій державі хоче прокинутись завтра,  – резюмував Андрій Богданець.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*