10.06.2023 01:10

Повідомити про новину

Поширити:

Нарахування та стягнення штрафів або пені, інфляційних нарахувань, відсотків річних у разі несвоєчасної або неповної оплати за житлово-комунальні послуги населенням — заборонено. Водночас надання комунальних послуг у разі несплати або оплати не в повному обсязі припинено не буде. Відповідно постанову прийняли  під час  засідання  Уряду.

Як розповідає  голова Тернопільської обласної  державної адміністрації Володимир Труш, враховуючи   сьогодення, люди не повинні нести додатковий фінансовий тягар. Тому, на черговому засіданні Кабінет міністрів розглянули  питання щодо сплати житлово-комунальних послуг в умовах воєнного стану.

Відтак Уряд прийняв рішення заборонити нарахування та стягнення штрафів або пені, інфляційних нарахувань, відсотків річних у разі несвоєчасної або неповної оплати за житлово-комунальні послуги. Також заборонено припиняти надання комунальних послуг у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі. Постанова прийнята, щоб захистити інтереси людей в період воєнного стану і стосується усіх комунальних послуг без винятку.

Однак, як додає очільник Тернопільської військової адміністрації, сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах є великою допомогою та підтримкою комунальних служб.  Адже вони продовжують працювати у надскладних умовах та потребують ресурсів.

Джерело: Тернопільська ОВА