Повідомити новину

Поширити:

Спеціальна комісія з нагляду з’явилася через 40 днів після підписання закону президентом Зеленським.На Україні уряд сформував спеціальний орган, який буде відповідати за правильну роботу грального бізнесу в республіці.
У поняття «азартна гра» на Україні згідно з текстом крім лотерей і казино входять також букмекерська діяльність і букмекерські парі – повідомляє портал Рейтинг Букмекеров.
Комісію з регулювання азартних ігор і лотерей створили на вимогу закону, який набрав чинності 13 серпня 2020 року. Відповідну постанову прийняли в середу, 23 вересня, на позачерговому засіданні українського уряду.
«Головне завдання Комісії – виконання функції органу ліцензування господарської діяльності в лотерейної сфері, отримання і розгляд заяв з документами, а також повідомлення, подання яких до органу ліцензування передбачено законом. [Комісія] приймає рішення про залишення заяви без розгляду, видачу або відмову видачі ліцензій, їх переоформлення, призупинення дії, поновлення, анулювання, розширення або звуження виробництва виду господарської діяльності ліцензіатом», – написав у телеграм-каналі Немчинов.
Закон про азартні ігри в Україні діє вже більше місяця. У січні Верховна Рада проголосувала за проект у першому читанні, в липні документ прийняли, а 11 серпня президент Володимир Зеленський поставив під законом підпис.