gazpostach

На Тернопільщині «теплі кредити» уже отримали майже сім тисяч осібУряд продовжив дію «теплих кредитів» у 2017 році. Безповоротна фінансова допомога від держави за цією програмою становить 400 мільйонів гривень. На Тернопільщині відшкодуванням на термомодернізацію житла вже скористалося майже сім тисяч осіб. Матеріали та обладнання, які можна взяти в кредит із державним відшкодуванням, зменшили споживання газу для населення на 40%.
Про це повідомила заступник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Софія Близнюк: «8 лютого уряд ухвалив відповідне рішення про продовження цієї програми, адже вона була дуже популярна минулого року. На Тернопільщині нею скористалося 6 704 особи, а також 14 ОСББ».
Умови кредитування Кабмін залишив без змін. «Теплі кредити» передбачають державну компенсацію для придбання “негазових” котлів у розмірі 20%, утеплення індивідуального житла – 35%, для ОСББ – 40%. Проте цьогоріч перелік банків-учасників програми розширили. Окрім Укрексімбанку, Ощадбанку, Укргазбанку з населенням в цьому напрямі співпрацюватиме ПриватБанк.
«Ми очікуємо, що бажаючих буде чимало. Це є підтримка з державного бюджету. Перелік обладнання, на яке можна брати відшкодування: радіатори, вікна, двері, котли, матеріали для перекриття даху тощо», – зауважила Софія Близнюк.
Паралельно з урядовою ініціативою на Тернопільщині діють і кілька місцевих програм – гроші на термомодернізацію спрямовують із бюджетів міст та об’єднаних територіальних громад.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*