gazpostach

На Тернопільщині буде три райони?Тернопільщина, Тернопільська область, знакПоки тернопільські посадовці вихваляються успіхами у створенні громад, у міністерстві регіональної політики розробили наступний етап проведення реформи місцевого самоврядування,- повідомляє “За Збручем”.

Згідно календарного плану до 15 червня 2016 року має бути затверджена методика формування госпітальних округів. Після цього до 15 липня планується прийняття постанови про склад госпітальних округів, а також відповідні зміни до бюджетного та медичного законодавства.

На практиці це означає перехід до нового районного поділу, оскільки концепцією реформи передбачено, що кордони госпітальних округів будуть співпадати з новими кордонами районів.

Цікаво, що новий госпітальний поділ Тернопільщини зафіксовано в презентації Мінрегіонбуду щодо другого етапу реформи. Згідно з ним планується створення трьох госпітальних округів – Тернопільського, Кременецького і Чортківського. До найбільшого Тернопільського увійде 519 населених пунктів, до Кременецького – 207, до Чортківського – 326 населених пунктів.

Услід за формуванням госпітальних округів планується розформування чисельної армії чиновництва у рацдержадміністраціях та райрадах, які втратять статус районів.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*