gazpostach

На Тернопіллі на хабарі затримали чиновникаЗбагатити власну кишеню на сім тисяч двісті гривень намагалася службовець державної адміністрації одного з районів області.

Працівники управління захисту економіки спільно зі слідчими Нацполіції в Тернопільській області під процесуальним керівництвом прокуратури задокументували черговий факт вимагання неправомірної вигоди. Державний службовець 11 рангу 6 категорії пообіцяла жителю Тернополя посприяти в отриманні водійського посвідчення категорії «В». Свою «допомогу» хабарниця оцінила у понад сім тисяч гривень. За цю суму не потрібно було ані занять відвідувати, ані іспитів складати. Входило у вартість і виготовлення медичної довідки.
Чоловік погодився заплатити гроші, та у хід подій втрутилися оперативники і працівники прокуратури. Підозрювану затримали на гарячому в коридорі адміністративного приміщення під час передачі готівки.
За зібраними матеріалами слідчі прокуратури відкрили кримінальне провадження за кваліфікацією: прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди.
Чиновниці уже повідомлено підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*