Повідомити новину

Поширити:

На сесії Тернопільської міської ради прийняли рішення внести зміни до бюджету громади, збільшивши видаткову частину.

Про це повідомили на сайті міськради. Цим рішенням видаткова частина бюджету збільшується на 163 782, 5 тисячі гривень.

Куди спрямують кошти, читайте тут.

Також на сесії надали інформацію про виконання  бюджету Тернопільської міської територіальної громади за перший квартал 2023 року.

“Незважаючи на пов’язані з воєнним станом зміни в економіці громади та бюджетному і податковому законодавствах, за результатами І кварталу 2023 року в цілому досягнуто перевиконання запланованих показників доходів бюджету. Так, до бюджету громади надійшло 884 657,3 тис. грн доходів. Виконання забезпечено на 123,2 %” , – йдеться у повідомленні на сайті міської ради.

Основну питому вагу у власних надходженнях загального фонду становили податки і збори, зокрема, 68,1% – податок на доходи фізичних осіб.

“За рахунок отриманих коштів профінансовано заклади освіти – на 343 646,5 тис. грн, охорони здоров’я – на 21 667,0 тис. грн, культури – на 8 639,7 тис. грн, соціального захисту – на 44 127,5 тис. грн, на утримання житлово-комунального господарства –  на 54 574,9 тис. грн, фізичну культуру і спорт – на 19 353,1 тис. грн”, – повідомляють на сайті.

Водночас, недоодержано: акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального тощо. Причинами невиконання цих надходжень є зміни в законодавстві щодо можливості у певний період не сплачувати податкові зобов’язання, погіршення фінансового стану платників, йдеться у повідомленні.