Повідомити новину

Поширити:

лікарня - багато ліжок і хворих

П’ятьох вихованців школи села Жолоби Кременецького району шпиталізували. Усі вони — учні четвертого класу.
Як повідомили у  Держсанепідслужбі області, у дітей — отруєння навідомого походження, однак погано дітям стало після відвідання шкільної їдальні, де вони їли макарони, смажену рибу (хек), салат (морква, капуста, олія) і пили кавовий напій.
У цій же їдальні таку ж їжу споживали того дня загалом 62 учні 1-4 класів.
Через півгодини після відвидин їдальні у п’ятьох дітей з’явились скарги на незначну нудоту, запаморочення, болі в животі, утруднене дихання, загальну слабкість. Медики поставили діагноз: «Функціональні розлади шлунку? Інтоксикаційний синдром нез’ясованого генезу».
Госпіталізували 5 учнів до Кременецької центральної райлікарні із сільського ФАПу каретами швидкої.
Фахівці Держсанепідслужби виїхали на місце і взяли проби на аналіз: готових страв (4), риби мороженої (1), три взірці овочів на вміст нітратів, пробу води питної з харчоблоку для дослідження за бактеріологічними та санітарно-хімічними показниками, взято гігієнічні змиви та змиви на патфлору (20), а також проведено обстеження двох працівників харчоблоку на носійство кишкової групи інфекцій.
«Окрім того, здійснено обстеження приміщення, де навчаються учні 4-го класу, при проведенні якого встановлено наявність стороннього запаху, в зв’язку із чим у даному навчальному класі проведено відбір взірців повітря для дослідження на вміст аміаку, фенолу та формальдегіду», — повідомили санітарні лікарі.
Тепер чекають на результати з лабораторій, аби встановити причину отруєння учнів 4 класу ЗОШ у селі Жолоби на Кременеччині.
Джерело: http://7days-ua.com/