gazpostach

На Гусятинщині «Довіра» представила своїх кандидатів до місцевих рад (Фото)У смт. Гусятин відбулися зібрання Тернопільської обласної організації політичної партії «Довіра».

Під час зборів було представлено кандидата на посаду Гусятинського селищного голови Степана Карпо, кандидата в депутати Чортківської районної ради Олену Махобей, кандидатів в депутати Тернопільської обласної ради Костянтина Зеленського і Ігоря Гайдука, пише сайт “Тернополяни“.

У команді «Довіри» зібралися люди, які не просто йдуть у політику з бажанням щось змінити, а мають і досвід, і практику, і знання. Саме такі люди зможуть підняти на новий рівень розвитку Гусятинщину й Тернопільщину загалом, каже кандидат в депутати Тернопільської обласної ради від партії «Довіра» Ігор Гайдук.

– Насамперед необхідно повністю завершити процес децентралізації, 25 жовтня він якраз і завершується. Разом з коштами, які  передаються, на органи місцевого самоврядування також лягає велика відповідальність. При реформі адміністрацій облрада отримає більше повноважень і функцій. Для цього потрібно мати практику, знання, аби пройти процес децентралізації, розвивати Тернопільщину, зокрема Гусятинщину, –  зазначає Ігор Гайдук. – Я добре знаю лідера «Довіри» Миколу Володимировича Люшняка. Це людина, яка відповідає за свої слова, професіонал найвищого рівня. Саме з такими людьми треба йти і розбудовувати область та державу.

На посаду голови Гусятинської ОТГ «Довіра» висуває Карпо Степана; Копичинецької ОТГ – Лосика Павла; Гримайлівської ОТГ – Сідляра Миколу; на міського голову Хоросткова – Гладуна Степана.

null
null
null
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*