На дорозі Тернопіль-Кременець працює спецтехніка

Ділянка Тернопіль-Кременець міжнародної автомагістралі М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече залишається пріоритетом Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Розпорядженням Кабінету Міністрів№78 від 17 січня виділено кошти на поточний середній ремонт ще 11 км траси. Фрезерування старого покриття на вищезазначених кілометрах на замовлення Служби автомобільних доріг області розпочали з першим весняним теплом. Роботи виконує підрядна організація «Техно-Буд-Центр».

«Завдяки тому, що працювали кожного погожого дня, вже сьогодні, 26 квітня, фрезерування на 11-кілометровій ділянці завершують. Надалі підрядник зосередиться на регенерації основи та укладанняі покриття. Сьогодні на трасі стелять 1800 тонн вирівнюю чого шару. Його згодом накриють верхнім шаром щебенево-мастикового асфальтобетону,» – коментує начальник Служби автомобільних доріг області Богдан Юлик.

Загалом протягом 2018 року на дорозі Тернопіль – Кременець провели:

фрезерування 11 км;

регенерація 7 км;

укладання вирівнюю чого шару покриття на 5 км (8450 тонн асфальтобетону).

«Якщо погодні умови і надалі будуть сприятливими, ми завершимо роботи наприкінці травня. Після укладання верхнього покриття на відремонтованій ділянці проведуть заходи з організації дорожнього руху,» – додав Богдан Юлик.

Загальне фінансування ремонту 11 км траси М-19 у межах Тернопільської області становить 154 300 000 грн.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*