28.02.2024 02:20

Повідомити про новину

Поширити:
DSC031377 квітня, у день Благовіщення, в Тернополі уже вп’яте відзначатимуть сімейне дійство – «День сім’ї в очікуванні дитини». Цим заходом у місті закликають боротися за народження і життя дітей, за щасливі сім’ї, за радісне та добре майбутнє.
Цього дня о 10:00 год. отець Андрій із церкви Св.Теклі УГКЦ у Тернопільській міській комунальній лікарні №2 прочитає спільну молитву за здоров’я матерів та їхніх новонароджених дітей. Далі, у рамках святкування, в жіночій консультації міської лікарні №2 майбутніх мам вітатимуть представники міської ради та вручать переносні ліжечка жінкам, які народили 7 квітня.
Нагадаємо, що у Тернополі ідею відзначали «День сім’ї в очікуванні дитини» подали Марія Хомів, голова Тернопільської обласної громадської організації «Центр щасливого Батьківства та Материнства» та о. Мартин Хомів, керівник проекту ТБФ Карітас «Школа щасливого материнства св. Анни». Почин благословив Митрополит Василій Семенюк. Захід відбувається за підтримки міського голови Сергія Надала.
Джерело: http://rada.te.ua/