gazpostach

Михайло СИДОРЖЕВСЬКИЙ: «Літературна попса проростає у хворому суспільстві» Відвідуючи обласні організації Національної спілки письменників України, голова НСПУ Михайло Сидоржевський завітав і до Тернополя. Пріоритетним напрямком своїх поїздок назвав роботу з молодими літераторами – проведення спілчанських молодіжних творчих нарад.

За словами голови спілки письменників України, літературна попса проростає у хворому суспільстві. Наше суспільство дуже хворе, і тому низький художній смак спостерігаємо не тільки у літературі, але і у музиці, та й і в інших сферах. Нагорі – мильні бульбашки, які зараз намагаються диктувати правила гри, реально впливати. На жаль, державна політика щодо цього бажає бути кращою.

За інформацією очільника Тернопільської обласної організації НСПУ Олександра Смика, за кількісним складом спілка Тернопільщина займає четверте місце серед інших областей України. Тернопільські письменники неодноразово ставали лауреатами міжнародних, всеукраїнських і обласних літературних премій, в тому числі і цього року. У літературному житті України є присутніми відомі люди Тернопілля – Ніна Фіалко, Леся Романчук, Олександр Волков, Олександр Вільчинський, Сергій Лазо, Валентина Семеняк, Сергій Сенюк, Тетяна Дігай. Ці письменники мають успіх у читачів, публікують свої твори у провідних журналах і газетах України. Лише на Тернопільщині видається обласна літературна серія «Письменники Тернопілля», вже видано більше п’ятнадцяти книг.

Михайло Сидоржевський відізвався про Тернопільську письменницьку організацію як про одну з найуспішніших в Україні.

Анна-Віталія ПАЛІЙ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*