gazpostach

Михайло ГОЛОВКО: «Влада змарнувала три роки після революції Гідності»Михайло Головко

20 лютого народний депутат України від ВО «Свобода» разом із побратимами й учасниками революції Гідності вшанував загиблих на Майдані. Урочини відбулися в селі Дунаїв Кременецького району біля пам’ятника Герою Небесної сотні Олександрові Капіносу.

— Три роки, як немає з нами Сашка… Кремінь, із незламним духом, Герой України, гордість для батьків, відважний бойовий друг для побратимів. Ти був одним із найкращих! Вічна тобі слава, друже. Україна завжди пам’ятатиме твій подвиг! — сказав Михайло Головко.

Водночас народний обранець наголосив, що сьогоднішня влада змарнувала три роки, які минули після революції Гідності, своєю бездарною і корумпованою діяльністю. Михайло Головко вважає, що владі необхідно відповісти за зраду ідеалів Майдану.

— Минуло три роки, а досі ніхто зі злочинців режиму Януковича не покараний. Олігархи продовжують руйнувати нашу країну. Вони набивають кишені грошима, які поцупили з бюджету держави. Суди не люстровано, реформа поліції провалена, а децентралізація принесла лише негаразди: закривають школи, лікарні, садочки, збільшується чиновницький апарат.

Влада займається піаром, не виконує обіцянки, дані під час революції Гідності. В уряді та парламенті є «бариги» й зрадники, що співчувають терористам-сепаратистам. Український народ дав можливість змінити соціальний та економічний розвиток держави на краще. Але всі парламентські фракції провалили реформи, за які вони бралися. До того ж погіршили ситуацію в Україні: встановили мізерну пенсію, підняли тарифи на газ та електроенергію, ввели в оману підняттям мінімальних заробітних плат. Прийшовши до влади на крові героїв Майдану, сьогоднішнє керівництво країни виявилося нічим не кращим за режим Януковича-Путіна. Президент держави має власний бізнес у Росії і фактично допомагає ворогові у війні проти власного народу, торгуючи з ним, закликаючи зняти торговельну блокаду Донбасу, утримуючи астрономічні статки в офшорах, — переконаний народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*