Повідомити новину

Поширити:

На початку цього року у засобах масової інформації  оприлюднено проект Постанови Кабінету Міністрів України, який розроблено на виконання вимог статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
«Відповідно до цього документа, якщо його приймуть, буде затверджений жорсткий порядок реалізації державного контролю, а також державного нагляду у сфері додержання норм законів України, в яких регулюються питання праці та зайнятості. За цими положеннями Держпраці України перетворюється у карально-репресивний орган виконавчої влади», – стверджує народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.
Тобто Державна служба України з питань праці буде наділена необмеженими повноваженнями та працюватиме на знищення малого і середнього бізнесу.
Фактично держава сьогодні перетворюється на авторитарну, коли окрема група посадовців наділена каральними функціями. Це дасть можливість теперішній владі боротися із малим та середнім бізнесом, який її не влаштовує.
«Розмір штрафних санкцій, які будуть застосовувати за найменше порушення в підприємницькій галузі, можуть фактично зупинити підприємницьку діяльність. Ці інтереси прямо лобіюються великими олігархічними групами України, які не зацікавлені у відродженні економіки держави», – переконаний народний депутат М. Головко.
«До мене уже звернулися підприємниці Тернопільської області, які вбачають у таких діях держави безпосередню загрозу своїй діяльності та існуванню. Щоб упередити загрозу малому та середньому бізнесу, я звернувся до Володимира Гройсмана з вимогою не приймати постанови», – підсумовує Михайло Головко.10