gazpostach

«Ми відновимо вічний вогонь у Тернополі», – наголосив кандидат у мери від Тернопільської ОПЗЖ Олександр КравчукПівстоліття тому на пагорбі Слави у Старому парку в Тернополі встановили залізобетонний постамент – так званий меморіальний комплекс пам’яті радянським воїнам, які загинули у боях за визволення Тернополя.

Та сьогодні монумент доживає своє, він руйнується, а вічний вогонь не запалюють уже багато років.

«Ми відновимо і меморіал пам’яті у Старому парку і запалимо вічний вогонь, – заявляє Олександр Кравчук, голова тернопільської ОПЗЖ. – Ніхто не забутий і ніщо не забуте. На цьому місці націоналісти часто проводять провокації та демонструють свою неповагу нашій пам’яті, історії та зрештою сотням військових, які полягли у боях за Тернопіль».

Як стверджує Олександр Кравчук, даний монумент варто відремонтувати та запалити вічний вогонь.

«Ми не можемо і не маємо права це знищити чи забути, щоб меморіал занепав, – я особисто докладу усіх зусиль, щоб вічний вогонь у парку Слави горів постійно, а меморіал пам’яті військовим був відновлений, – підсумував Олександр Кравчук. – Доки горить полум’я не згасне пам’ять про загиблих героїв. Це головна ідея воєнних пам’ятників і вічного вогню. Ми збережемо пам’ять про полеглих солдатів та офіцерів про мільйонні жертви війни. Ми відновимо вічний вогонь у Тернополі – обіцяю».

Для того, щоб будувати майбутнє, ми не можемо забувати минуле!!!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*