06.02.2023 04:35

Повідомити про новину

Поширити:

1001З 10 по 18 травня в Києві розпочинають свою роботу представники найбільшого кредитора України – місія Міжнародного валютного фонду проводитиме ревізію, повідомляє ТСН.
Головне завдань місії – оцінити проведені Україною реформ, які підтримує МВФ. За результатами цієї ревізії у фонді вирішать, чи виділяти Києву наступний транш кредиту в розмірі 1,7 млрд доларів. Ці гроші мали надійти ще на початку року, проте через політичну кризу в державі МВФ “заморозив” співпрацю. Після стабілізації ситуації у фонді заявили про продовження співпраці вже з новим Кабміном. У МВФ позитивно оцінили готовність уряду Гройсмана працювати з фондом.
Слід зауважити, що однією з вимог МВФ було підвищення цін на газ до 100% паритету вартості імпортного блакитного палива. Уряд Гройсмана це зробив із 1 травня 2016-го – відтепер і для населення, і для промислових споживачів встановили єдину ціну в 6879 грн за тисячу кубометрів. Пільги для власників газових котлів у 3600 грн за тисячу кубометрів в опалювальний сезон скасували. Крім того, здорожчання газу призведе до підвищення вартості теплопостачання майже вдвічі

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.